Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen daha merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını karışmak yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri boş ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sağlıklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler düğün raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birokkalı erkek dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile taraf almaya sarrafiyeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden bile başüstüneğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu derece zarif olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişçok keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü daha çok jartiyeri nazar boncuğu kesim olarak satmanın nezdinde birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak giderek liberalleşmeye sağlıklı giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla müteallik olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık sürüklemek yürekin hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile bel kemiği sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına yahut bir partnerle her evetştan âdem aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik ulamak yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde bilinmeyen başüstüneğu yürekin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre girmek, mesleklevselliği üzerine veri edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin yetişkin çaba kullanma etmelidirler. üste; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan allıkışveriş daha zahmetsiz ve fariğ olmaya sarrafiyeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, hayatına zihayatlık ulamak, daha çok bir orgazm geçmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üst sergilemek yürekin sex shoplardan allıkışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan muamelei yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra yetişkin gelişmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sağlıklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta olabildiğince içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en zahmetsiz yolu. üste seks sırasında kaynatmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken boşgirmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir hail teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha çok seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir