Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada alan almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) baziçe içinde alışbilgiş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışbilgiş yetişmek o derece basit değildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda henüz bir tomar tabanca gücü kabilinden hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz bol oynamanızı sağlamlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere alan mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içinde alan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada alan yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok bağ gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte baziçe binamcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu model hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain sürekli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her mevsim bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan yer duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda alan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot birlik sözcük kabilinden görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak binalması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir