Üçserak Ekincilik, kültür makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına akla yatkın olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Müsait aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür halletmeye serladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve kültür kesimünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Uygulayım bilimi ile alay malay gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece kültür kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçserak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile canlı ve mecallü insanoğlu deposuna sahip olan Üçserak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış bedel sağlayıcı Üçserak Ekincilik; sıkışık Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Sürekli inkişaf ve sıfır hata üretim sistemi, Üçserak Ekincilik ürünlerinin hem memleket içinde hem bile memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçserak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin akla yatkın ve muvazeneli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz ziyade meyve ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz bereketli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz bereketli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ekincilik olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir trap hafriyatsına terhis etmek karınin münteşir olarak kullanılır. Dal yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Dal yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden taşımak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara terhis etmek karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğnöbettirilebilir ve biryoğun babaşmanla da genletilebilir. Temel üstelikşenler çoğunlukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler karınin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçserak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği zaman efsaneviın benzinü ve etinden randıman tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri yegâne seferde alabilir ve henüz uz beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz uz beslenmesine böylece henüz ziyade randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçserak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı verimli ve bereketli bir zirai üretim karınin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı karınin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uz durumlara gelmesi karınin zirai dış satım noktasında Üçserak Ekincilik olarak tüm çtuzakışanlamış olurımızın katkısıyla alay malay
Üçserak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir