Üçbaşak Ekincilik, tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri kucakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Akla yatkın aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım halletmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve tarım bölümünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile canlı ve sarplü sima kaynağına sahip olan Üçbaşak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam paha sağlayıcı Üçbaşak Ekincilik; dolu Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Daim gelişim ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem memleket zarfında hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin münasip ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan bir araba yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan semereli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yetişkin ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan semereli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir trap haksına dökmek kucakin geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden taşımak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabil alanlara dökmek kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir destelantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birşu denli ataşmanla da kocaletilebilir. Temel birlikteşenler ekseriyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispeten az maliyetleri ve çok cephelilükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin derç ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması davranışlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devran efsaneviın sütü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri tek seferde alabilir ve elan dobra beslenebilir. Yeygi karmanın binalması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek elan dobra beslenmesine böylece elan bir araba mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gani ve semereli bir zirai üretim kucakin yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı kucakin önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan dobra durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir